Contact

Voor commerciële zaken of Business Developement kunt u contact opnemen met:


Leo Schulte

Business Development


+31 6 539 077 10

leo.schulte@blueview.eu

Voor overige zaken of contact met onze vestigingsmanagers vind je hieronder per locatie de contactgegevens.

BlueView Apeldoorn

Adres

Egerlaan 15

7334 AD Apeldoorn

Telefoon

0555492646

Vestigingsmanager

Gerrit-Jan Geertshuis

0031620214199

g.geertshuis@blueview.eu

BlueView Atelier

Adres

Egerlaan 15

7334 AD Apeldoorn

Telefoon

0555492646

Vestigingsmanager

Gerrit-Jan Geertshuis

0031620214199

g.geertshuis@blueview.eu

BlueView Nijmegen

Adres

Hulzenseweg 8

6534 AN Nijmegen

Telefoon

0248200991

Vestigingsmanager

Thom Lanfers

0031615496860

thom.lanfers@blueview.eu

BlueView Noviomagum

Adres

Boekweitweg 4

6534 AC Nijmegen

Telefoon

0242049650

Vestigingsmanager

Marieke Geertshuis

0031616852383

m.geertshuis@blueview.eu

Astrid Wenger

0031620404264

a.wenger@blueview.eu

Freek Stevens

0031646363732

freek.stevens@blueview.eu

BlueView Doetinchem

Adres

Terborgseweg 106 / 110

7005 BC Doetinchem

Telefoon

Vestigingsmanager

Deven Huning

0031642042825

d.huning@blueview.eu

BlueView Elektro

Adres

Tarweweg 1K

6534 AM Nijmegen

Telefoon

Vestigingsmanager

Marieke Geertshuis

0031616852383

m.geertshuis@blueview.eu